Національна паралімпійська збірна команда України: НЕПЕРЕМОЖЕНІ!!!

Сьогодні, коли до завершення чемпіонату світу з легкої атлетики залишилось лише два дні, повітря в #Dubai2019 стає все гарячішим: кожна із 122 країн-учасниць хоче “вирвати” перемогу і дістатись фінішу цього міжнародного спортивного форму з оптимально високим для себе результатом – і за кількістю нагород і, що основне – за кількістю здобутих паралімпійських ліцензій до Токіо-2020. 

Усі дні чемпіонату світу тут твориться неймовірне, фантастичне дійство, відоме одним лише спортсменам: попри травми, втому, вони досягають, здавалось би – неможливого. 

І хоча сьогодні, 13 листопада, ми без медального результату, але все-таки, попри травми спортсменів, ми – творці неможливого – одна паралімпійська ліцензія сьогодні в кишені національної паралімпійської збірної команди України. Власне Дмитро Прудніков, не зважаючи на серйозну травму боровся до останнього, і хоч не виборов медалі, але став 4-тим з путівкою на Токіо-2020 для України. 

І сьогодні Україна – третя в світі за “золотом” з 19 медалями – 9 золотих, 5 срібних та 5 золотих нагород. 

Одна із творців цього ТОП-3 лідерства національної команди – Лейля Аджаметова (у доробку якої на сьогодні 2 золоті та 1 бронзова медаль). Непереможена!!! Як і вся команда України!

 #BroadcastMediaCenter

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.