Національна паралімпійська збірна команда з кульової стрільби тріумфально розпочала змагання чемпіонату світу

Поки в України вихідні, для національної паралімпійської збірної з кульової стрільби завершився вже другий змагальний день на чемпіонаті світу, що проходить з 10 по 19 жовтня в місті Сіднеї (Австралія). Національна команда тріумфально розпочала змагання чемпіонату, виборовши станом на сьогодні вже 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди. І це попри те, що в соціальних мережах (і не тільки) серед деяких представників народних депутатів та їхніх прибічників розпочалась справжня кампанія проти національної паралімпійської збірної України, знецінення високих здобутків наших спортсменів з інвалідністю та “прорахування” вартості їхніх нагород. Як не парадоксально це звучить, але все це відбувається у той момент, коли весь світ просто гуде про непереможність українських паралімпійців: щодня перемагаючи на чемпіонаті світу та піднімаючи високо на щоглі прапор України у Сіднеї, українські спортсмени з інвалідністю вкотре доводять, що вони – найкращі, незважаючи на той негатив, який “виливають” окремі особи. 

-->

ПЕРЕМОЖНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ РЕЗУЛЬТАТ:

 – Перший змагальний день: золото в індивідуальній вправі Р3 (швидкісна стрільба з малокаліберного пістолета на 25 м, клас SH1, змішана дисципліна) здобув Денисюк Олексій. Це був перший фінал чемпіонату світу, і надзвичайно важливо, що саме з українського Гімну почалися перші вручення нагород змагань. У командному заліку в цій же вправі бронзову медаль здобула наша команда у складі Денисюка Олексія, Захаватаєва Андрія та Ляху Ірини. У вправі R3 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів лежачи, клас SH1, змішана дисципліна) команда у складі Дорошенка Андрія, Стоєва Юрія та Щетнік Ірини виборола бронзу.

 – Другий змагальний день: він пройшов надзвичайно вдало – скарбничка збірної команди України поповнилася ще двома золотими та однією срібною медалями. Розпочався день фіналів українським золотом у вправі R4 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м стоячи, клас SH2, змішана дисципліна). Золото здобув Плакущий Віталій, впевнено лідируючи впродовж фіналу. Також команда у вправі R4 у складі Ковальчука Василя, Матафонова Юрія та Плакущого Віталія посіла друге командне місце. Завершився другий день змагань золотом у вправі R10 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи, клас SH1, змішана дисципліна). Дорошенко Андрій та Щетнік Ірина перемогли завдяки останнім влучним пострілам. Міжнародний паралімпійський комітет назвав постріли Ірини надзвичайним досягненням національної команди, адже саме завдяки їй Україна здобула історичне для себе золото зі світовим рекордом.

Трансляції наживо кожного змагального дня чемпіонату світу можна побачити за наступним лінком: https://www.facebook.com/shootingparasport/ або: https://www.youtube.com/user/ParalympicSportTV/videos?view=2&sort=dd&live_view=502&shelf_id=67

Загалом у чемпіонаті світу беруть участь майже 300 спортсменів з 55 країн світу, що є безумовним рекордом за кількістю спортсменів та країн серед усіх міжнародних змагань в історії паралімпійської кульової стрільби. Вболіваємо за Україну!!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.