Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу переможно розпочала сезон

Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу досить вдало розпочала паралімпійський тенісний сезон 2019 року, успішно виступивши в особистих та командних змаганнях на міжнародному турнірі з паралімпійського настільного тенісу, що проходив у м.Ліньяно, Італія з 13 по 17 березня 2019 року; і в якому взяли участь спортсмени з інвалідністю з 33-х країн світу. Національна команда у складі 12 спортсменів повернулась вчора в Україну з яскравим результатом: 3,5 золотими, 1,5 срібними та 1,5 бронзовими медалями.

В особистих змаганнях у доробку команди: 2 золоті, срібна та бронзова нагороди. Золото виборола Литовченко Марина, чинна чемпіонка світу, представниця 6-го класу. А також у нелегкій боротьбі Дідух Віктор (8-й клас) здобув перемогу над представником Тайланду. Срібну нагороду здобула Косміна Наталя (11-й клас), бронзу для нашої країни виборола Шинкарьова Ірина (клас 9).

Досить вдало виступила національна збірна і в командних змаганнях. Золото здобули наші хлопці 8-го класу: Ніколенко Максим, Дідух Віктор та Май Іван. Також у змішаній команді з представницею Румунії золото виборола Литовченко Марина (клас 6). Срібло до нашої скарбнички додала Косміна Наталя (клас 11) у змішаній команді зі спортсменкою з Польщі. Бронзову нагороду здобув Кац Лев (клас 9) у змішаній команді з бразильцем. (* Примітка: у настільному тенісі є специфічне поняття – пів-медалі – це коли спортсмен з України бере участь в командних змаганнях у змішаній парі – з представником іншої країни – та вони разом виборюють високу нагороду, котру у прикінцевому результаті розділяють навпіл.)

 

Вітаємо команду з яскравим почином у цьому році та бажаємо успіху нашим паралімпійцям на наступному турнірі, що з 7 по 12 травня проходитиме в Словенії.

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.