Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу з перемогою повертається з Токіо

Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу успішно завершила змагання на міжнародному турнірі з паранастільного тенісу, що з 31 липня по 03 серпня 2019 проходив в японському Токіо, і в якому взяли участь 200 паралімпійців з 23 країн світу. Доробок української паралімпійської команди, що виступила у складі 9 спортсменів – 9,66 медалей: 3 золоті, 1 срібна та 5,66 бронзових нагород.
 
До 2 золотих та 4 бронзових медалей в індивідуальних змаганнях національна збірна вчора, 3 серпня, додала  ще одну золоту, одну срібну та 1,66 бронзових нагород в командних змаганнях цього міжнародного турніру.
Золото в командних змаганнях здобули Дідух Віктор та Май Іван (кл 8 ).  
Срібло у дев’ятому класі здобули Ніколенко Максим (кл 8 ) та Кац Лев (кл 9).  
Бронзові нагороди у командних змаганнях по дев’ятому класу здобули Литовченко Марина (кл 6) та Шинкарьова Ірина (кл 9) у змішаній команді із представницею Японії. Також бронзу здобули наші візочники Єзик Олександр (кл 2) та Петрунів Василь (кл 3).

Найкраще від команди України на міжнародному турнірі з паранастільного тенісу виступив Дідух Віктор, котрий виборов 1 золоту медаль в індивідуальних та 1 золоту медаль в командних змаганнях; у Литовченко Марини – найкращої спортсменки української команди серед жінок – 1 золота медаль в особистому заліку та 0,33 бронзи в командному.

-->

Вітаємо команду з потужними кроками на шляху до Токіо-2020 та разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ  бажаємо успіху на цьому шляху!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.