Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу

Сьогодні, 18 вересня, на чемпіонаті Європи, що з 16 вересня проходить у м. Хельсингборг, Швеція, розпочала медальний відлік України і, водночас, яскраво завершила індивідуальні змагання чемпіонату Європи. У доробку українців: 5 медалей, серед яких 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Практично три довгі дні тенісних баталій за вихід у фінали і – у кінці сьогоднішнього змагального дня – яскрава золота крапка! Причому це відбувалось досить цікаво: у прикінцевому безпрецендентному поєдинку за золото змагались представники 8 класу – Дідух Віктор та Ніколенко Максим – володарі однієї командної золотої медалі в Ріо-2016 стали сьогодні суперниками у Хельсингборгу.

-->

Це було незвичне і яскраве дійство, направду достойна, захоплива, рівна переможна гра, та сильнішим був Віктор Дідух, з рахунком 3:2 він став чемпіоном Європи, в Максима Ніколенка – срібна нагорода. Неймовірне відео цього тенісного поєдинку: https://www.facebook.com/ITTFWorld/videos/1157779524417788/?t=102

Ще 1 срібну медаль України виборов Кац Лев – (клас 9) та по одній бронзові медалі у Литовченко Марини – (клас 6) і Косміної Наталі -(клас 11).

Вітаємо усіх із перемогою! Успішного виступу в командних змаганнях чемпіонату Європи! Команду традиційно підтримують наші партнери – компанії lifecell та ВОЛЯ.

Деталі: https://new.paralympic.org.ua/…/ukrayinski-paralimpijci-usp…

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.