У Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ відкрито майстерню по ремонту інвалідних візків - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ відкрито майстерню по ремонту інвалідних візків

 

 


     У рамках спільного проекту між Львівським обласним відділенням Українського фонду «Реабілітація інвалідів», Західним реабілітаційно-спортивним центром НКСІУ та ПО "Укрпротез" Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування i протезування на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру відкрито відокремлене відділення протезного заводу - майстерню по ремонту та технічному обслуговуванню інвалідних візків.

     Відкриття майстерні дасть змогу особам, що пересуваються на візках та проживають в Турківському районі, а також тим, що перебувають на Західному центрі під час таборів фізкультурно-спортивної реабілітації отримати передбачені чинним законодавством послуги з ремонтування протезів та візків.

ПО "Укрпротез" Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування i протезування продовжує організацію періодичних виїздів фахівців заводу у Західний центр для проведення обстеження та консультацій осіб з інвалідністю - учасників таборів фізкультурно-спортивної реабілітації, а також для надання консультацій спортсменам-паралімпійцям, які перебувають на навчально-тренувальних зборах на базі Західного центру. Крім того, фахівці ПО "Укрпротез" Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування i протезування надаватимуть послуги з обслуговування та ремонту засобів пересування (візки) i протезування (протези, ортези тощо).

 

Для інформації:

 

Пам’ятка щодо проведення ремонтів крісел колісних.

Під час перебування у Західному реабілітаційно-спортивному центрі

 

Людина з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа мають право на безоплатний  гарантійний та післягарантійний ремонт крісел колісних, виданих за кошти державного бюджету, протягом терміну експлуатації коляски.

Ремонт технічних засобів реабілітації проводиться підприємствами, сервісними центрами за зверненням місцевого органу праці та соціального захисту населення на підставі заяви людини з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи або їх законного представника.

Ремонт технічного та іншого засобу реабілітації, гарантійний строк експлуатації якого не закінчився, проводиться підприємством-виробником за рахунок коштів підприємства-виробника.

Післягарантійний ремонт проводиться підприємствами, сервісними центрами за рахунок коштів державного бюджету. Зазначеному ремонту підлягають технічні та інші засоби реабілітації, у яких закінчився гарантійний строк експлуатації або зберігання.

У разі отримання людиною з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками нового технічного та іншого засобів реабілітації післягарантійний ремонт раніше виданого засобу за рахунок коштів державного бюджету не проводиться.

 Підприємства, сервісні центри вносять до банку даних інформацію про післягарантійний ремонт технічних та інших засобів реабілітації.

          Отже, для проведення післягарантійного ремонту візка необхідно лист від Управління соціального захисту населення по місцю проживання особи з інвалідністю на ім’я директора ЛКЕПЗПіП Суязова С.О. з проханням здійснення ремонту крісла колісного, виданого (дата) інваліду                     ( ПІП ), що проживає за адресою ______ .

 

 

Пам’ятка щодо проведення ремонтів протезно- ортопедичних виробів

Під час перебування у Західному реабілітаційно-спортивному центрі

 

Людина з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа мають право на безоплатний  гарантійний та післягарантійний протезно-ортопедичних виробів, виданих за кошти державного бюджету, протягом терміну їх  експлуатації.

Ремонт технічних засобів реабілітації проводиться підприємствами,  на підставі заяви людини з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи або їх законного представника.

Ремонт технічного та іншого засобу реабілітації, гарантійний термін експлуатації якого не закінчився, проводиться підприємством за рахунок коштів підприємства-виробника.

Післягарантійний ремонт проводиться підприємствами  за рахунок коштів державного бюджету. Зазначеному ремонту підлягають технічні та інші засоби реабілітації, у яких закінчився гарантійний термін експлуатації.

У разі отримання людиною з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками нового технічного та іншого засобів реабілітації післягарантійний ремонт раніше виданого засобу за рахунок коштів державного бюджету не проводиться.

 Підприємства вносять до банку даних інформацію про післягарантійний ремонт технічних та інших засобів реабілітації.

           Отже, для проведення післягарантійного ремонту протезно-ортопедичного виробу необхідна заява особи, що користується даним виробом, про необхідність проведення ремонту (довільної форми) на ім’я директора ЛКЕПЗПіП Суязова С.О.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар