Західний реабілітаційно-спортивний центр вкотре отримав благодійну допомогу - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

Західний реабілітаційно-спортивний центр вкотре отримав благодійну допомогу

 

 


Президент компанії «Спортмайстер-Україна» Ігор Валентинович Чернов та виконавчий директор Асоціації «Спортивна індустрія України» Георгій Петрович Копилов в рамках благодійного безстрокового проекту «Спортивна індустрія України – соціально незахищеним»  25-26 червня 2015 року відвідали Західний реабілітаційно-спортивний центр та взяли участь у засіданні виїзної колегії Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, що проходила 26 червня 2015 року на базі Західного центру.

Вони вкотре прибули до Центру з благодійною допомогою для розширення матеріальної бази Західного центру, що для ТОВ «Спортмайстер-Україна» вже стало традиційним. Цього разу - у вигляді спортивних товарів та обладнання (аерохокей, спортивний одяг та обладнання, тощо). 

Не залишило без подарунків Західний центр ще одне підприємство, що входить до складу Асоціації «Спортивна індустрія України», а саме: ТОВ «Інтератлетика», генеральний директор якого Олександр Петрович Руденко передав для можливості проведення таборів фізкультурно-спортивної реабілітації людей з інвалідністю, в тому числі воїнів АТО, спортивне обладнання – волейбольну стійку, сітку, футбольні ворота, лавиці, гантелі.

 

Ми вкотре щиро дякуємо за надану допомогу і підтримку, яка нам так необхідна і якій так радіють учасники таборів фізкультурно-спортивної реабілітації, які проходять у Центрі для людей з інвалідністю та воїнів АТО. Сподіваємось, що ще не раз вітатимемо представників компаній-членів Асоціації «Спортивна індустрія України» у нашому Центрі.

 

Адміністрація

Західного реабілітаційно-спортивного центру

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар