Люди з інвалідністю вже кричать владі: "дорога до життя" не повинна стати дорогою в нікуди...

 

 

Воїни АТО з інвалідністю та люди з інвалідністю з усіх регіонів України вже кричать владі: "дорога до життя" не повинна стати дорогою в нікуди...

 

Класичний вислів про дурнів та дороги цілком можна застосувати до мальовничого села Яворів, що на Західній Україні. Прикордонний куточок є центром європейської реабілітації людей з інвалідністю та міг би приймати багато туристів, але поки рідкий гість зможе подолати екстрім-маршрут.

 

Адже траса державного значення Львів-Ужгород на разі більше нагадує шлях для екстремальних перегонів бездоріжжям. За сім років полотно жодного разу не ремонтувалося, а відтак із кожним сезоном набуває нових нерівностей, подекуди вже глибиною до півметра.

 

Втім, саме цю трасу люди з інвалідністю називають "дорогою до життя", адже вона веде до Західного реабілітаційно-спортивного центру, що знаходиться у с.Яворів Турківського району Львівської області. Тут проходять фізкультурно-спортивну реабілітацію люди з інвалідністю, у тому числі - воїни АТО, а також тренуються національні паралімпійські збірні команди України.

 

Проте діставатися сюди і здоровим непросто, не кажучи вже про людей із особливими потребами...Люди з інвалідністю ще при попередній владі звертали увагу на важливість цієї дороги для усіх і не були почуті владою (http://www.2014.paralympic.org.ua/index.php…), втім, не почуті і досі...

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар