Початок зимового сезону. Табори фізкультурно-спортивної реабілітації на Західному реабілітаційно-спортивному центрі

 

 


З 17 по 29 листопада 2015 року відбулися фізкультурно-оздоровчі табори осіб з інлідністю Івано-Франківської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської області.

Основними елементами зимової програми  фізкультурно-спортивної  реабілітації були  заняття в тренажерному залі, скандинавська ходьба, гімнастика, невеликі походи.

Погода порадувала снігом та відкриттям лижної траси. Учасники мали можливість навчитись основним елементам техніки їзди на бігових лижах, а учасники зі спінальною травмою та порушенням опорно-рухового апарату - вчились кататися на лижному бобі. Також учасники мали можливість спробувати освоїти навики стрільби на біатлонних установках для стрільби осіб з вадами зору. 

Для учасників заходу були проведені  турніри з дарцу, кільцебросу та крокету. На майстер класах всі учасники заходу навчилися робити цікаві вироби своїми руками, та повезли ці спогади та подарунки додому

Спільні вечори та тренування допомогли учасникам заходу знайти нових друзів. 

Дякуємо учасникам таборів фізкультурно-спортивної реабілітації за цю незабутню, теплу атмосферу.  Завжди чекаємо Вас в нашому центрі!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар