Виїзне засідання членів Колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області

 

 


 

17 та 18 грудня 2015 року на Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ пройшло розширене виїзне засідання членів Колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області.

Начальник управління молоді та спорту ЛОДА Юрій Майборода привітав всіх учасників заходу з 25-літтям НОК України та вручив нагороди за підсумками обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини 2015 року.

Директор Західного центру Мирослава Шперик ознайомила учасників Заходу з історією створення, інфраструктурою, діяльністю та перспективними планами розвитку Центру; розповіла про використання передового досвіду облаштування доступності, в т.ч. спортивних споруд в розбудові Західного центру.

Учасники заходу 18 грудня 2015 року мали змогу також повболівати за спортсменів-паралімпійців, що змагалися в змаганнях з лижних гонок на дистанції 2,5км та 5 км.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар