ЗУСТРІЧ СУШКЕВИЧА В.М. З ВОЇНАМИ АТО

 

 


І знову двері Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ відчинилися для учасників табору фізкультурно-спортивної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» («BACK TO LIFE»), що проходив з 22 лютого по 04 березня 2016 року.

Учасниками програми стали 17 бійців, які отримали інвалідність під час участі в антитерористичній операції на Сході з Київської Кіровоградської області, Закарпаття.

Особливістю програми окрім навичків спортивного орієнтування, туризму, занять в тренажерному залі, є використання для релаксації йоги - давнього індійського мистецтва, що допомагає досягнути гармонії тіла, розуму та духу, катання на бігових лижах та бобах, заняття хенд-мейдом, психологічні тренінги.

Під час перебування в Західному центрі з робочим візитом Валерій Михайлович Сушкевич зустрівся з учасниками даного табору для отримання від воїнів відгуків про програму  реабілітації, обговорення проблемних моментів, пов’язаних з отриманням ними посвідчень про інвалідність, оформлення пенсій тощо. Учасники табору мали можливість безпосередньо поспілкуватися з Уповноваженим Президентом з прав людей з інвалідністю, передати безпосередньо свої звернення та клопотання про допомогу.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар