Відкрився сезон фізкультурно-спортивних таборів у 2016 році

 

 


Першими гостями які завітали до Західного реабілітаційно-спортивного центру у 2016 році та відкрили сезон фізкультурно-спортивних  таборів з 01-14 березня були: Волинська, Львівська, Харківська, Чернігівська та Закарпатська області. Всі участники мали змогу оздоровитися чистим карпатським повітрям, покращити свою фізичну форму та знайти нових друзів.

З 5–10 березня  2016 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру пройшов чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону. Всі бажаючи мали змогу вболівати за спортсменів та отримати багато позитивних вражень.

В програму таборів входило: катання на бігових лижах та бобах, заняття в тренажерному залі, гімнастика, пілатес, аеробіка, міні походи, скандинавська ходьба.

Ігровий модуль складався з таких ігр як: настільний теніс, крокет, боче, кольцеброс, дарц та шахи. Також в програму входили вечори дозвілля, де всі бажаючі мали змогу показати свої таланти, пограти в розважальні та розвиваючи ігри, дізнатися про параолімпійські види спорту та інше.

Також для всіх бажаючих проходили майстер-класи з різних видів рукоділля. Всі ці дні панувала добра, весела атмосфера.

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з вами.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар