в Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбулися спортивно-оздоровчі табори

 

 


З 19.03-01.04.2016 року в Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбулися спортивно-оздоровчі табори для Київської, Тернопільської, Івано-Франківської та Полтавської областей. Карпатська погода ще дала змогу учасникам покататися на лижах та бобах для тих хто немає змоги стояти на лижах. Також спортивний модуль програми включав з заняття в тренажерному залі, заняття з пілатесу, аеробіки. Коли розтанув сніг катання на лижах змінилось на походи по мальовничим куточкам карпатських гір.

https://youtu.be/kUwGtANj6D4

https://youtu.be/KRWXcxpfK_8

Всім учасникам, а їх загальна кількість складала 86 осіб було дуже цікаво прийняти участь в квесті «Карпатські ігри» де кожен мав змогу проявити свої фізичні та інтелектуальні здібності, навчитися розбивати палатки та отримати багато позитивних вражень від завдань квесту. Ігровий модуль складався з таких ігор як боче, настільний теніс, крокет, кольцеброс, шахи та шашки.

Спільні вечори дуже зблизили всіх, учасників з різних регіонів України, спочатку не знайомих людей  зробили добрими друзями.

Вечорами проходили розважальні та розвиваючі ігри, шоу талантів, де кожний бажаючий мав змогу продемонструвати свої таланти, а деякі учасники змогли подолати невпевненість в собі. Презентації областей поринули учасників в цікаву подорож по різним куточкам України. Всі дізнались про визначні місця та історії Київської, Полтавської, Івано-Франківської та Тернопільської області. Також в програму входили дискотеки, перегляд фільмів та мультфільмів.

На майстер-класах всі бажаючі мали змогу навчитися творити красу своїми руками та відкрити в собі художні таланти.

Дякуємо всім учасникам за таку не перевершену атмосферу, яка панувала продовж всього табору. Чекаємо на нові зустрічі з Вами!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар