ЛІТНІ ТАБОРИ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ В ЗАХІДНОМУ ЦЕНТРІ

 

 


З 6 по 19 травня 2016 року в Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбулися спортивно-оздоровчі табори для Запорізької, Хмельницької, Миколаївської, Чернігівської та Черкаської областей. Програма включала в себе заняття в тренажерному залі з індивідуальним підходом до фізичних особливостей кожного з учасників, заняття з пілатесу для загального покращення стану здоров’я, скандинавська ходьба для розвитку та формування координації рухів, вправи з гімнастичними палицями і елементами гри з мячем та походи для формування витривалості та насичення гірським киснем організму. Всі учасники, а їх загальна кількість складала 84 особи та їх супроводжуючі, мали змогу відвідати пішу екскурсію на оглядовий майданчик біля Ужоцького перевалу, Закарпатської області де мали змогу помилуватися гарними Карпатськими краєвидами, побувати біля хреста Січовим стрільцям та побачити кордон з Польщею. В вільний час учасники табору могли пограти в такі ігри, як бочче, настільний теніс, крокет, дартс, шахи та шашки. Та навіть організувати справжні змагання з настільного тенісу та шахів в яких зійшлися представники з різних регіонів від 14 до 45 років. Та найголовніше, що ці змагання проходили в дружній і теплій атмосфері. Вечорами проходили розважальні та розвиваючі ігри, дискотеки та бесіди про спорт людей з інвалідністю.

Під час табору за учасниками невпинно спостерігав «Ревізор Західного центру» в ході якого періодично перевірялися кімнати і в кінці табору була церемонія нагородження переможців. І хоча всі області показали себе з найкращої сторони, все ж таки в конкурсі перемогла група Запорізької області, яка показала приклад справжньої військової чистоти та охайності.

Вперше під час табору фізкультурно – спортивної реабілітації інвалідів (ТФСРІ) проводилась психологічна робота в формі групових та індивідуальних занять. Головне завдання групових занять полягало в тому, щоб показати взаємодію емоційного стану з поведінкою і самопочуттям, вплив емоцій на якість життя. Кожен за бажаючих мав змогу індивідуально поспілкуватися з психологом на особисті теми і найголовніше отримати відповіді на болючі питання. По закінченню табору учасники підвели підсумки, проте що бесіди з психологом  під час проходження фізкультурно – спортивної реабілітації  один із важливих компонентів програми, які допомагають налаштуватися на позитивні емоції  від фізичних навантажень та більш якісну роботу під час проходження всіх компонентів програми.

Та най хвилююча подія це «Шоу талантів», до якої учасники готувалися на протязі всього табору. Адже, цей вечір творчості дав змогу отримати незабутні враження, коли кожен має шанс, як залишити спогади по собі, так і сповнитись почуттями від виступів друзів, якими стали учасники фізкультурно – спортивної реабілітації завдяки центру, що знаходиться в казковому місці, подарованому природою. Місці що поєднує душі, Україну і лікує тіло.

Наталья Пархоменко та Ігор Морозов з Чернігова - романтична пара па паркеті та пожитю нагадують нам "Ще раз про кохання"

https://drive.google.com/file/d/0ByQtMeEuyVHBWWJ4Z24zOUNtTEk/view?usp=sharing

Ірина Бвбко та Сергій Рогаль з Хмельницька - повільний танець дружби "Ти є"​

https://drive.google.com/file/d/0ByQtMeEuyVHBYjRDRkdsN0tZTmc/view

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар