Літній реабілітаційно-спортивний збір в Західному Центрі

 

 


З 12 по 24 червня 2016 року пройшов черговий реабілітаційно-спортивний табір на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ для Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Миколаївської області. Всі учасники табору підвищили свою фізичну форму в тренажерному залі, помилувались красотами карпатських гір в походах. Також в програму реабілітації входили заняття з пілатесу, аеробіки, скандинавської ходьби. Для учасників які пересуваються з допомогою інвалідної коляски проходили додаткові заняття з аеробіки та з техніки їзди на колясці, де учасників інструктори навчали володінню коляскою, способи долати перешкоди, такі як бордюри, сходи, рейки, пороги. Після цих занять учасники навчились тримати баланс на колясці та, освоївши правильну техніку володінням коляски, стали незалежними від сторонньої допомоги. Програма реабілітації розроблена з урахуванням фізичних особливостей кожної людини з інвалідністю. Також продовж всього табору проходила робота з психологом у формі групових та індивідуальних занять.

Всі учасники ознайомились з такими іграми як крокет, боче, настільний теніс, волейбол, шахи та шашки. У рамках табору пройшли два мині чемпіоната з настільного тенісу де перше місце виборола Харківська область та змагання з шахів, шашок, нардів. На всіх навчаннях та змаганнях панувала дружня атмосфера з спортивним духом суперництва між гравцями. Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій.

На майстер-класах учасники своїми руками навчилися робити різні цікаві вироби такі як лялька-мотанка, мішечки для трав, різдвяні янголята, квілінг, ліплення з солоного тіста.

Вечорами проходили різноманітні ігри для згуртування колективу, розвиваючі ігри, шоу талантів де всі бажаючі мали змогу розкрити свої творчі здібності, на презентації областей всі дізналися цікаві історії різних куточків України, загальні вечори та дискотеки зробили добрими друзями всіх учасників реабілітаційно-спортивний табору.

Чекаємо на нові зустрічі з ВАМИ – учасники груп з Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Миколаївської області!!!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар