Продовжується проект фізкультурно-спортивної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» («BACK TO LIFE»).

 

 


З 25 червня по 02 липня 2016 року пройшов черговий реабілітаційно-спортивний збір для бійців АТО на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру, які отримали травму під час бойових дій. Метою таких зборів є: покращення емоційного та фізичного стану, повернення до громадсько-соціального життя. В програму табору входили заняття в тренажерному залі, походи, де можна помилуватися природою Карпатських гір, скандинавська ходьба, групові та індивідуальні заняття з психологом, ранкове дихання, яке стимулює організм до інтенсивного тренувального дня та комплекс занять на мотузкових тренажерах, які включають в роботу всі групи м’язів, заняття з йоги, пілатес.

Також на заняттях з туризму всі учасники навчилися правильно діяти в екстремальних умовах, опанувати техніку в’язання вузлів, які зможуть використовувати в будь-яких ситуаціях, навчились долати перешкоди через річку та яр двома способами: круто похилі переправи та паралельні перила.

Під час заїзду проходили майстер-класи для розвитку дрібної моторики, творчих здібностей, психологічного розвантаження та покращення настрою. У вільній час для учасників проходили ігри в боче та крокет.

Одночасно на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру проходили спортивну реабілітацію Київська, Житомирська, Львівська та Луганська області. Деякі заходи та тренування проходили спільно для того щоб адаптуватися у звичайному суспільстві, знайти нових друзів та провести весело час. На вечірніх заходах проходили розвиваючі ігри для згуртування колективу, вечори спорту, де надавалося багато інформації про розвиток параолімпійського спорту в Україні, перегляд мотивуючих роликів про спорт, фільмів після яких збирали дискусійний клуб для обговорення своїх вражень, дискотеки та змагання з боче. На закінчення збору під час психологічного тренінгу «Клубок» всі ділилися своїми враженнями  та емоціями, заряджались на подальшу роботу над собою.

Дякуємо за ту незабутню атмосферу, яку ви дарували. Чекаємо на нові зустрічі!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар