Фізкультурно-оздоровчі табори. Літо 2016

 

 


З 26 червня по 08 липня відбувся черговий фізкультурно-оздоровчій табір, в якому взяли участь Житомирська, Львівська, Луганська та Київська області у складі 59 учасників різних нозологій та 12 супроводжуючих. Програма реабілітації складалась з занять в тренажерному залі, де до кожного, враховуючи фізичні можливості проводився індивідуальний підхід, тренування з пілатасу, гімнастика, аеробіка, скандинавська хода, походи по різним маршрутам карпатських гір. Для тих учасників, які пересувались на інвалідних колясках та тих, хто по фізичним можливостям не мав змогу йти в похід, проводились тренування з аеробіки з спеціально підібраним комплексом вправ та техніки їзди, де учасники навчились володіти коляскою, долати різні перешкоди такі як: бордюри, сходи, поріжки, рейки, пандус - це допомогло їм стати незалежними від сторонньої допомоги. Також до програми входило психофізичне тренування, яке проводилось психологом, також для бажаючих проводились індивідуальні консультації з психологом.

 

 

 

В рамках табору проходили міні турніри по бочче, де перемогу виборола Житомирська область. Змагання з дарцу – перемога Луганська область. Турнір з тенісу перше місце серед  дівчат Борісова Даша (Київська обл.), перемога серед чоловіків дісталась Стекольнікову Григорію (Луганська обл.).

 

 

Також для всіх бажаючих проходили майстер-класи з різних видів творчості, для розвитку творчих здібностей, дрібної моторики рук та загального розвитку. У кожного була можливість зробити своїми руками сувенір, та повезти з собою спогади про відпочинок у Карпатах.

 

 

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру одночасно з областями проходив літній табір для дітей які займаються тхеквондо. Спільні вечори діти наповнювали своїм запалом і сміхом.

 

 

Вечорами проходили різноманітні ігри для згуртування колективу, розвиваючи ігри, шоу талантів де всі бажаючі мали змогу розкрити свої творчі здібності, презентації областей, дискотеки, перегляди фільмів з обговоренням своїх вражень після перегляду. Дуже сумно знов і знов розлучатися але ми чекаємо на нові зустрічі з Вами!  

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар