Літні табори фізкультурно-спортивної реабілітації Чернівецької, Харківської, Київської, Дніпропетровської областей

 

 


З 10 по 22 липня 2016 року відбувся черговий реабілітаційно-спортивний табір для Чернівецької, Харківської, Київської, Дніпропетровської областей. Програму табору пройшли 64 учасники різних нозологій та 14 супроводжуючих. Табір – це маленьке життя, в якому хтось знайшов собі нових друзів, хтось підвищив фізичну форму, подихав чистим гірським повітрям та весело і корисно провів свій час.

 

 Програма реабілітації складалась з занять в тренажерному залі, де до кожного, враховуючи фізичні можливості, проводився індивідуальний підбір вправ, тренування з пілатесу, гімнастики, аеробіка, скандинавська хода, походи по різним маршрутам карпатських гір. Також до програми входило психофізичне тренування, яке проводилось психологом. Для бажаючих психологом проводились індивідуальні консультації.

 

 

В рамках табору пройшов турнір з гри Бочче де перше місце виборола Чернівецька область. За результатами проведеного турніру з тенісу :

1 місце – Вакараш Роман (Чернівецька обл.)

2 місце – Коваленко Сергій (Харківська обл.)

3 місце – Каргікян Сергій (Київська обл.)

 

 

Також для всіх бажаючих проходили майстер-класи з різних видів творчості, для розвитку творчих здібностей, дрібної моторики рук та загального розвитку.

Вечорами проходили різноманітні ігри для згуртування колективу, розвиваючі ігри, спортивні турніри, шоу талантів - де всі бажаючі мали змогу розкрити свої творчі здібності, презентації областей, дискотеки, перегляди фільмів з обговоренням своїх вражень після перегляду.

Чекаємо на нові зустрічі з вами!

 

 

 

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар

 

29.07.2016 21:38
Олексій Коркуц Дніпровська область
Все було чудово ! Супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!