«ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» воїнів АТО   на Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ

 

 


З 16 по 27 серпня пройшов успішно другий табір проекту активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» («BACK TO LIFE») за підтримкою НАТО.

Група складалась з 10 бійців АТО, які під час бойових дій на сході отримали травми та поранення, а також з 10 інструкторів. В програму табору входили такі заходи як: тренування в тренажерному залі  з індивідуальним підходом до фізичних особливостей кожного з учасників,  заняття з пілатесу, карате, скандинавська ходьба для розвитку та формування координації рухів, стрільба з лука, психофізичні тренування з психологом, походи по мальовничим карпатським горам, де учасникам розповідалися історії та легенди місцевості. Походи проходили з наростаючим навантаженням: від короткої дистанції 2 кілометри до 12 кілометрів.

 

 

Всі тренування та вечірні заходи проходили інтегровано, спільно з учасниками спортивно-оздоровчих таборів Вінницької, Одеської, Київської, Миколаївської та Луганської області. Окрім спортивно-оздоровчих заходів, проводилися і спортивно-розважальні заходи, наприклад, крос-квест «Карпатські ігри» де приймали участь учасники всіх областей з різними нозологіями. Така практика дуже цікава і вчить пошуку альтернативних способів взаємодії з іншими зокрема: мови жестів, тактильної взаємодії. Ще однією особливістю спортивно-розважальних заходів є об’єднання різних вікових груп.

 

 

До програми входили також майстер-класи з різних видів творчості, арт. терапія, вечорами відбувались ігри для згуртування колективу, знайомство з паралімпийськими та дефлімпийськими видами спорту, дискотеки, вечори біля багаття, презентація областей, шоу талантів, де кожний мав змогу відкрити в собі творчі здібності, перегляд фільмів, лекції, бесіда з юридичних питань.

 

 

Під час табору панувала дружня, тепла атмосфера! Всі учасники програми «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» («BACK TO LIFE») стають хорошими друзями та повертаються додому з величезним багажем вражень, зцілені фізично та духовно. Приємно усвідомлювати, що в серцях хлопців залишився гарячий, наповнений позитивом і яскравими фарбами слід. 

 

 

 

 

 

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар