Завершення літнього сезону 2016 року спортивно-оздоровчих таборів

 

 


З 12 по 26 серпня 2016 року відбулися спортивно-оздоровчі табори для Луганської, Миколаївської, Одеської, Київської та Вінницької областей. Групи складалися з 84 учасників різних нозологій та 14 супроводжуючих.

 

 

До програми спортивно-оздоровчого табору входили такі дисципліни як: походи в подаровану Карпатами гарну погоду, заняття в тренажерному залі для покращення фізичної форми, заняття з пілатесу, аеробіка, скандинавська ходьба і вперше, для таких таборів на базі нашого центру відбулась така дисципліна, як карате. На цій дисципліні всі змогли отримати початкові навички самооборони та загального розвитку. Також, для бажаючих проходили індивідуальні бесіди з психологом, а для загальної групи психофізичні тренування.

 

 

В цей же час на базі центру відбувався проект активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» («BACK TO LIFE») за підтримкою НАТО. Всі тренування, вечірні та інші заходи проходили інтегровано, разом з усіма учасниками. До програми була включена арт-терапія, яка допомагала розкрити творчі здібності кожного учасника, а використання кольорів - покращити психологічний стан. Кожного вечора відбувались вечірні заходи: ігри для згуртування колективу, для розвитку координації тіла, розважальні ігри. Презентації областей, дискотеки, шоу талантів, які розвивали комунікативні та творчі здібності учасників сприяли згуртуванню колективів з різних областей. А перегляд мотиваційних фільмів, знайомство з паралімпійськими та дефлімпійскими видами спорту, турніри по тенісу та боча формували мотивацію до здорового та активного образу життя. Спортивно-розважальні ігри наприклад крос-квест, де всі області та учасники з різними нозологіями взаємодіяли разом, навчали взаємодопомозі у подоланні всіх перешкод. У вільний час, для всіх бажаючих проходили майстер-класи з різних видів рукоділля. Програма була різноманітна та насичена і кожен для себе відкривав щось своє, цікаве і необхідне.

Чекаємо на нові зустрічі з вами, дякуємо за неповторну атмосферу, гарний настрій і натхнення, яке ви даруєте!

 

 

 

 

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар