Візит Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана   до Західного реабілітаційно-спортивного центру

 

 


30 вересня 2016 року в рамках програми перебування Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана у Львівській області відбулася на зустрічі з призерами Піралімпійських ігор в Ріо де Жанейро в «Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ» с. Яворів, Турківський район, Львівська область.

 

 

Прем’єр-міністра та осіб, які його супроводжували зустріли Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, Президент Паралімпійського комітету України – Валерій Сушкевич та Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Сушкевич В.М. ознайомив Прем’єр-міністра України В. Б. Гройсмана та усіх присутніх з історією створення Західного центру та діючими об’єктами, в тому числі всі мали змогу побачити спеціально-адаптовані кімнати для проживання осіб з інвалідністю, їдальню, спортивний зал та спеціальні тренажери для занять.

 

Прем’єр-міністра України ознайомили з перспективами розвитку Західного центру – «Реабілітаціно-спортивний комплекс з басейном», «Лижероллерні траси», «Реабілітаційно-спортивний зал» тощо.

На зустрічі з Прем’єр-міністром прибуло 40 паралімпійців - призерів Піралімпійських ігор в Ріо де Жанейро та тренерів, зокрема спортсмени дзюдоїсти - Галінська Юлія, Косінов Олександр, Назаренко Олександр, плавці - Богодайко Євгеній, Ванзенко Дмитро, Гриненко Богдан, Денисенко Ярослав, Дубров Денис, Істоміна Катерина, фехтувальники - Дацко Антон, Демчук Андрій, Морквич Наталія та інші.

 

 

Премєр-міністра привітали мовою жестів учасники реабілітаційно-спортивного збору спортсменів з вадами слуху дзюдо та тхеквондо, що проходив на Західному центрі.

Володимир Гройсман відзначив величезний вклад в створення та розвиток Західного реабілітаційно-спортивного центру Валерія Сушкевича – Президента Паралімпійського комітету України, Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова та дав високу оцінку роботи команди Західного центру. Прем’єр-міністр також запевнив, що Уряд буде і надалі фінансувати будівництво об’єктів Західного центру для можливості проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів олімпійців, паралімпійців, дефлімпійців, реабілітаційних таборів та програм реабілітації воїнів АТО.

Дуже вдалим для роботи команди реабілітологів став подарунок Прем’єр-міністра – проектор та мобільний екран для перегляду тренувань та навчально-методичних програм.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар