Закінчився весінній сезон спортивно-оздоровчих таборів, зустрічаємо літній сезон.

 

 


З 14.05 по 26.05.2017 року в Західному реабілітаційно-спортивному центрі пройшли спортивно-оздоровчі табори для Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Луганської області.

День на Західному реабілітаційно-спортивному центрі починався з ранкової зарядки. А після сніданку настає насичений тренуваннями та спортивними іграми день.

До програми реабілітації входили: походи, маршрути яких проходять через дуже мальовничі місця. Походи провордились з наростаючим навантаженням від короткої дистанції 2 кілометри до 12 кілометрів. Під час походу реабілітологи розповідали історії та легенди місцевості створюючи дух загадковості карпатського краю.  Завершальною крапкою у пізнанні карпатського краю був дуже яскравий похід на оглядовий майданчик біля Ужоцького перевалу, Закарпатської області де учасники мали змогу помилуватися гарними Карпатськими краєвидами та побувати біля хреста Січовим стрільцям.

Окрім походів, до програми також входили :

  • Заняття в тренажерній залі. Заняття у тренажерному залі проходять під наглядом реабілітологів, які для кожного учасника заходу розробляють індивідуальний комплекс вправ.

  • Скандинавська ходьба
  • Аеробіка

  • Гімнастика
  • Естафети та крос-квест

  • Психофізичне тренування та можливість індивідуально поспілкуватися з психологом на особисті теми і, найголовніше, отримати відповіді на болючі питання.
  • Майстер-класи

Кожен вечір, для згуртування всіх учасників, проводились ігри, дискотеки, перегляд мотивуючих фільмів, презентації областей, презентація паралімпійських видів спорту з метою розвитку спортивної культури та здорового образу життя. Не обійшлося і без змагань, учасники заїзду мали можливість продемонструвати свої таланти на  «Шоу талантів»  та прийняти участь у турнірі по боче та настільному тенісу серед областей.

Чекаємо на нові зустрічі з Вами!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар