Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідності, президент Національного комітету спорту інвалідів України Сушкевич Валерій Михайлович із робочим візитом завітав до Західного реабілітацій - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідності, президент Національного комітету спорту інвалідів України Сушкевич Валерій Михайлович із робочим візитом завітав до Західного реабілітацій

 

 


22 – 23 вересня 2017 року Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідності зустрівся із учасниками чергового табору активної реабілітації воїнів, які постраждали унаслідок участі в АТО за програмою «Back to life»- «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ».

В.Сушкевич поінформував бійців про досягнуті за ініціативою Уповноваженого результати в частині змін до нормативно-правових документів, які стосуються розв’язання проблемних питань соціального захисту воїнів з інвалідністю.

Валерій Михайлович також уважно вислухав проблемні питання, які постали перед учасниками проекту після повернення із зони проведення АТО. Вся отримана інформація прийнята до опрацювання.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар