Закінчився одинадцятий   табір активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

Закінчився одинадцятий   табір активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

 

 


З 16 по 29 вересня 2017 року У Західному реабілітаційно-спортивному центрі був проведений одинадцятий табір проекту активної реабілітації воїнів, які постраждали внаслідок участі в АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

Захід відбувся в рамках Міжнародного проекту «Програма активної реабілітації «Повернення до життя» для травмованих, діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що реалізують Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) та Національний комітет спорту інвалідів України, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України.

Програма спрямована на реабілітацію воїнів, які постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України та повернення їх до активного життя у суспільстві засобами фізичної культури та спорту.

Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів.

Група налічувала 8 бійців, які під час бойових дій на сході України отримали травми та поранення.

Кожний з 8 учасників табору мали можливість випробувати себе у різних напрямках, таких як заняття в тренажерній залі, скандинавській ходьбі, аеробіці, гри в настільний теніс, стрільбі з лука, відпрацювання техніки їзди на колясці (для тих хто потребує), мандрівках, а також психофизичні заняття з психологом.

Для відновлення сил, після тренувальних днів, учасники табору відвідували сауну, а у вільний час - проводились майстер класи з різних видів рукоділля.

Вечірні заходи допомагали відволіктися від буденних проблем, занурювали у атмосферу приємного спілкування з іншими учасниками заїзду.

Вечірні заходи складались з ігор для згуртування колективу, знайомства з паралімпійськими та дефлімпійськими видами спорту.

Дискотеки, презентації областей, спортивні турніри, лекції, шоу талантів, сприяли у відкритті в собі творчих здібностей.

Команда Центру щиро дякує нашим героям за незабутню атмосферу, яка назавжди залишиться в наших серцях. До зустрічі!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар