Українські паралімпійці у третій день змагань кубку світу - на другому місці - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

Українські паралімпійці у третій день змагань кубку світу - на другому місці

 

 


Національна паралімпійська збірна команда України, у складі 22 спортсменів-паралімпійців, у третій день змагань кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить в німецькому місті Оберіді, виборола 2 золоті та 1 бронзову медалі у  лижних перегонах, спринті. Таким чином, у підсумку третього дня змагань в команди паралімпійців України 9 високих нагород - 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі. Загалом у цьому кубкові світу беруть участь близько 200 спортсменів-паралімпійців з 29 країн, у тім числі - команда Росії, яка виступає під нейтральним прапором.

 

 

Золоті нагороди третього дня змагань кубку світу  від команди України у доробкуЛяшенко Людмили та Вовчинського Григорія.

 

Бронзову нагороду виборов Рептюх Ігор.

 

Ми продовжуємо активно вболівати за українських паралімпійців, які за підсумками третього дня змагань та обіймають другу позицію на кубкові світу після команди, що виступає під нейтральним прапором.  

 

RANK

NPC

TOTAL

1

Neutral Para Athletes Neutral Para Ath.

8

9

5

22

2

Ukraine Ukraine

3

3

3

9

3

United States of America United States

3

1

1

5

4

Canada Canada

2

2

2

6

5

Belarus Belarus

1

1

0

2

6

France France

1

0

0

1

7

Norway Norway

0

1

3

4

8

Finland Finland

0

1

1

2

9

Austria Austria

0

0

2

2

10

Sweden Sweden

0

0

1

1

 

Завтра, 25 січня, розпочинаються змагання з біатлону. Вболіваємо за перемогу України разом із офіційними спонсорами команди та Національного комітету спорту інвалідів України  - компанією «Спортмастер-Україна», «Остін», «Воля», ВОЛЗ, VK, «М'ясторія», офіційним цифровим технологічним партнером lifecell!

 

Підтримуймо паралімпійців України!!! Ваша підтримка - наша перемога!

 

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Фото - прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України 

 

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар