Українці - у трійці лідерів на паралімпійському кубкові світу з пауерліфтингу

 

 


Національна паралімпійська збірна команда України з пауерліфтингу сьогодні, у другий день кубку світу, виборола 1 золоту медаль серед дорослих та 2 золотих нагороди серед юніорів.

 

 

Дворазова чемпіонка та багаторазова призерка Паралімпійських ігор Соловйова Ліда вкотре підтвердила реноме найсильнішої серед жінок, виборовши золоту нагороду з результатом 103 кг у ваговій категорії - до 50 кг.

 

Василь Рожко (вагова категорія - до  54 кг) з результатом 115кг виборов 4 місце серед дорослихм та 1 місце серед юніорів.

 

Денис Остапук (ваговаа категорія  - до 59 кг) з результатом 116кг виборов 4 місце серед дорослих та 1 серед юніорів.

 

Таким чином, Україна з 1 золотою та 1 срібною медаллю займає другу світову позицію серед дорослих після команд Нігерії та Йорданії, котрі розділили 1 місце.

 

Завтра виступатиме Дворцов Сергій в категорії до 65 кг.

Кубок світу проходить з 14 по 23 лютого у м. Дубаї, ОАО, у ньому беруть участь  130 найсильніших паралімпійців, у тім числі - 7 пауерліфтерів з України. Результати можна переглядати за лінком: https://www.paralympic.org/powerlifting/results

 

Усі ми підтримуватимемо нашу команду на цьому кубкові світу разом з офіційними спонсорами Національного комітету спорту інвалідів України та національної паралімпійської збірної команди України: компаніями СПОРТМАСТЕР UA -«Спортмастер-Україна», O'stin Ukraine - «Остін», ПриватБанк - ПриватБанк, VisaВОЛЯ - «Воля», ВОЛЗ - ВОЛЗ, Victoria Koroleva - Виктория Королёва -VK, Мястория - «М'ясторія», Миргородський м'ясокомбінат - Миргородський м'ясокомбінат, а також - офіційним цифровим технологічним партнером lifecell

 

Ваша підтримка - наша перемога!  

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар