Національна Асамблея людей з інвалідністю України вітає Україну та нашу паралімпійську збірну з переможним виступом на ХІІ зимових Паралімпійських іграх!

 

 


   На сьомий день Паралімпіади-2018, 16 березня, Україна поповнила свою медальну скарбничку ще одним "золотом" і двома срібними медалями.

   Наш Віталій Лук'яненко з гайдом Марчишаком Іваном став найкращим в біатлонній гонці на 15 кілометрів на Паралімпійських іграх-2018! Також вітаємо срібного призера Олександра Казіка з гайдом Кучерявим Сергієм.

   Сьогодні ми були близькі до українського п’єдесталу: 2 четверті місця з однаковим часом у Ковалевського Анатолія (гайд Мукшин Олександр) та Уткіна Юрія (гайд Перехода Руслан).

   Біатлоністка Оксана Шишкова фінішувала другою в гонці на 12,5 км (з порушенням зору). На Параліміпаді-2018 у Пхьончхані Шишкова загалом здобула 5 медалей – 1 золоту, 3 срібних і 1 бронзову.

   Таким чином у скарбничці України вже 19 медалей: 6 золотих, 6 срібних та 7 бронзових. У медальному заліку наша команда посідає 4 місце.

   Перша п'ятірка медального заліку 16 березня виглядає так:

   1. США – 30 медалей (золото – 11, срібло – 12, бронза – 7).

   2. Нейтральні паралімпійські атлети (Росія) – 20 медалей (золото – 8, срібло –8, бронза – 4).

   3. Німеччина – 15 медалей (золото – 6, срібло – 7, бронза – 2).

   4. Україна – 19 медалей (золото – 6, срібло – 6, бронза – 7)

   5. Словаччина – 9 медалей (золото – 6, срібло – 2, бронза – 1).

   Ми вітаємо переможців! Вітаємо всю паралімпійську збірну команду України з прекрасним, переможним виступом на ХІІ зимових Паралімпійських іграх. Хлопці і дівчата, вся Україна пишається вами-наші герої!

Чекаємо вас на рідній землі.

Наша підтримка - Ваша перемога!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар