Валерій Сушкевич передостанній день Паралімпіади...

 

 


   Передостанній день Паралімпіади...

   Є втома: і фізична, і психологічна, і загальноспортивна, у деяких спортсменів є навіть по всім цим параметрам певний рівень виснаженості.

   Але...

   Наш Макс Яровий на класичній дистанції 7,5 км майже до кінця йшов у лідерах. Ох, які сподівання були на золото у всього нашого загалу! Але пекуче корейське сонце буквально розвалило снігове покриття траси і на останніх півтора кілометра лижний боб Макса, особливо при його ураженні, не мав змоги утриматись на першому місці. Він закінчив свій виступ бронзою, яку сам назвав «із відблиском золота».

   Зворушений відновленням результативності нашого Грішеньки Вовчинського, котрий завоював на важкій класичній дистанції 10 км (класику не любить ніхто) срібну нагороду. 
Бачив сльози Григорія на п’єдесталі і знаю, як йому далась ця медаль.

   Завтра останній змагальний день і церемонія закриття. Нічого не скажу про останні змагальні дистанції, але повідомлю, що 20 березня о 12:30 всі шанувальники нашої...пробачте, - вашої національної збірної команди зберуться в аеропорту Бориспіль, термінал F! Наші друзі готують цю зустріч урочистою, душевною і незвичною, як мені повідомили. Вхід до терміналу F у цей час буде вільним. Для представників засобів масової інформації передбачена акредитація.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар