Пройшов міжнародний турнір з настільного тенісу в м.Ліньяно Сабб'ядоро, Італія.

Ми за Паралімпіадою-2018 зовсім поупускали не менш важливі і не менш вагомі успіхи наших паралімпійців на міжнародному паралімпійському турнірі з настільного тенісу! Вітаємо усіх переможців та учасників змагань!

Добігли кінця командні змагання на міжнародному турнірі із паралімпійського настільного тенісу у м.Ліньяно Сабьядоро, Італія. У цьому виді програми наша збірна виборола 2 золоті, половинку срібної та три бронзові винагороди.

Золотими сьогодні стали команда 7го класу (Ніколенко Максим, Попов Михайло і Омельчук Богдан) та команда 8го класу (Дідух Віктор та Май Іван).

У змішаній команді 2го класу із представником іншої країни Єзик Олександр виборов срібло. До загального медального заліку зараховується 0,5 медалі :-) Бронзові винагороди у команди 3 класу (Петрунів Василь та Гулик Роман), у жіночої команди клас 6 - 10 (Литовченко Марина, Салтановська Маргарита та Шинкарьова Ірина) та у команди 10го класу (Бойко Сергій та Кац Лев).

Тож загальна кількість медалей цього турніру: 6 золотих, 2,5 срібні та 5 бронзових.

Завтра команда України вирушає додому, готуватися до наступних стартів та чемпіонату світу, який проходитиме у м. Лашко, Словенія у жовтні.

Фото з нагородження після індивідуальних змагань.