Подія, яка не має строку давності! ...

 

 

   Урочисто зустріли в аеропорту Бориспіль наших героїчних паралімпійців, які повернулися на Батьківщину з блискучим результатом. Разом з батьками, дітьми, рідними, близькими, сотнею вболівальників привітали нашу збірну та подякували за звитягу, незламність, велику силу духу, волю до перемоги і патріотизм, проявлений на зимових Паралімпійських іграх-2018. Вони увійдуть в історію нашого спорту, як одні з найкращих. 


   Окремі слова вдячності хочеться сказати тренерам та гайдам паралімпійської збірної команди України. Ви, ті хто займався підготовкою, вірив та опікувався нашими спортсменами під час змагань та зборів. У кожній, здобутій нагороді закладена ваша праця.

   На XІІ зимовій Паралімпіаді українська збірна увійшла до топ-10 медального заліку, посівши високе шосте місце серед 49 країн-учасниць. У наших співвітчизників - 22 нагороди: 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.

   За національну паралімпійську збірну переживала і вболівала вся країна. Спортсмени й тренери щедро віддячили нам своїми здобутками! Наша підтримка - ваша перемога! Слава Украні!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар