Фан-зону Зимових Паралімпійських ігор-2018 офіційно закрито

 

 


18 березня у київському телецентрі на вул. Мельникова, 42, у холі головного офісу суспільного мовлення, відбулося закриття фан-зони Зимових Паралімпійських ігор-2018.

    Участь у заході взяли: паралімпійська чемпіонка, майстриня спорту України міжнародного класу з лижних гонок Людмила Павленко, членкиня правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" Олександра Кольцова, старший тренер Національної паралімпійської збірної України з зимових видів спорту Анатолій Завєдєєв, представник Національної асамблеї людей з інвалідністю України Володимир Азін та директор Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Микола Авраменко.

   Паралімпійська чемпіонка Людмила Павленко розказала, що задоволена ідеєю створення фан-зони Зимових Паралімпійських ігор та її реалізацією: "Наскільки я знаю, це вперше за історію України було створено фан-зону саме Зимових Паралімпійських ігор. І це, насправді, дуже доречно, адже багато людей в наш час навіть не знають, що є змагання для людей з інвалідністю. Шкода, що коли я виступала на Паралімпіаді-2014 у Сочі, такого не було".

   Членкиня правління ПАТ "НСТУ" Олександра Кольцова з гордістю наголосила на тому, що завдяки фан-зоні в телецентрі значно покращилися умови для людей з інвалідністю. "Для нас велика честь бути основним телевізійним партнером цього заходу та співпрацювати з паралімпійцями. Крім телетрансляцій, ми зробили "Олівець" більш доступним і відтепер принципи доступності будуть реалізовуватись на постійній основі", – зазначила пані Кольцова.

   Загалом же всі присутні на прес-конференції залишили виключно позитивні коментарі щодо фан-зони Паралімпіади-2018.

   "Усі спортсмени паралімпійської збірної дуже позитивно відгукувались про створення цього "фанатського куточка". Нашим хлопцям та дівчатам було неймовірно приємно усвідомлювати, що їх підтримують не лише родичі, а й вся Україна", – розповів старший тренер Національної паралімпійської збірної України з зимових видів спорту Анатолій Завєдєєв.

   "Зрозуміло, що для нашої країни це перший досвід, але, на мою думку, досить вдалий. Дуже добре, що держава йде назустріч нашим паралімпійцям і не забуває, так би мовити, про підтримку спортсменів зсередини", – сказав представник Національної асамблеї людей з інвалідністю України Володимир Азін.

   "За часів незалежності в Україні почала потужно розвиватися "реабілітаційна індустрія" (соціальна реабілітація, психологічна та професійна), але поки що не всі розуміють, що Паралімпійські ігри – це також вид реабілітації і його потрібно усіма силами підтримувати. Тому дуже приємно, що в країні була створена така фан-зона. Вона, без сумніву, допомогла залучити значно більше людей до паралімпійського руху", – наголосив директор Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Микола Авраменко.

   Фан-зона Зимових Паралімпійських ігор-2018 діяла з 10 по 18 березня у холі київського телецентру на Мельникова, 42. Для відвідувачів були доступні чотири локації: лекторій з інклюзивними творчими майстер-класами, лекціями про культуру та традиції Республіки Корея, музей телебачення, ігрова зона, виставка, де були представлені мистецькі роботи художників з інвалідністю та їх історіями, а також прес-центр з найповнішою інформацією щодо перебігу змагань та прес-конференціями зі спортсменами.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар