Валерій Сушкевич про паралімпіаду 2018 - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

Валерій Сушкевич про паралімпіаду 2018

 

 


Президент Паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич заявив, що успіху української паралімпійської збірної дивується весь світ. І це стало можливо завдяки злагодженій роботі усієї команди. Про це він повідомив в ефірі 24 Каналу.

   "Будь-яка справа робиться людьми і командою, яка включена в цю роботу. І ми почали робити все можливе, виходячи з власних ресурсів. Це сталося 25 років тому і почали з 44 місця в загальному рейтингу. І ми працювали щороку, щоб покращити цей результат. Завоювання медалей – це дуже непроста робота. І показали українському глядачу, який це спорт", – розповів президент Паралімпійського комітету.

   Він також зазначив, що успіх української паралімпійської збірної викликав здивування міжнародних експертів.

   "І нашому успіху всі дивуються, особливо за кордоном. Міжнародні фахівці розуміють, що таке вигравати у великому спорті незрячим, людям з проблема опорно-рухового апарату. Тому на сьогоднішній день Україна дивує весь світ. І все ж основна причина нашого успіху – це команда. Ми робимо надзвичайні речі по адмініструванню, по менеджменту. Минулого літа була Дефлімпіада, і ми там зайняли 2 місце у загальному заліку, – додав Сушкевич.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар