«Робимо Україну кращою». Збірна повернулася з Паралімпійських ігор 2018 - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

«Робимо Україну кращою». Збірна повернулася з Паралімпійських ігор 2018

 

 


Українські паралімпійці повернулися з Кореї, де з 9 по 18 березня проходили 12 Зимові паралімпійські ігри. Команді, яка завоювала в Пхенчхані 22 медалі, влаштували яскравий прийом в аеропорту «Бориспіль». Зібралося сотнi людей: вболівальники, рідні, журналісти, велася пряма телетрансляція на Першому телеканалi. Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, виступаючи з привітаннями, заявив, що всім призерам вже перераховані обіцяні призові.

   «Велика подяка всім спортсменам, тренерам, гайдам збірної України. У тих, у кого є смс-банкінг, напевно вже отримали повідомлення про перерахування призових: 125 тисяч доларів за золото, 80 тисяч – за срібло і 55 тисяч доларів за бронзу. Всього виділено 91 мільйон [гривень]. Це гроші - подяка за ваші виступи».

   Також зустрічав команду у «Борисполі» прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв подальшу підтримку паралімпійського спорту і вирішення важливої для всіх людей з інвалідністю проблеми безбар'єрності в Україні.

   Президент Паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич заявив, що команда повинна була бути ще вище.

   «Проти нас знову було суддівство. Крім цього в останній день перед Іграми була допущена до змагань спорстменка з допінгового списку [Макларена]. Їй дісталися медалі, які повинні були бути нашими. Це не фейр-плей. Залишившись без цих медалей, ми заощадили держбюджет, але я прошу, щоб ці кошти пішли на навчально-тренувальні збори наших паралімпійців на розвиток інфраструктури, на транспорт для людей з інвалідністю. Робимо Україну кращою».

   На Паралімпійських ігор-2018 золото збірної України виграли Максим Яровий, Тарас Радь, Віталій Лук'яненко (двічі), Ігор Рептюх, лижна естафета, а також Оксана Шишкова. Досягнення Шишковой вийшли особливо вражаючими. Всього в Пхьончхані-2018 вона завоювала 6 медалей і саме Шишкова виступила у «Борисполі» від імені всієї команди.

   «Першу медаль, яку я завоював, я присвятила воїнам АТО. Вони нас захищають, вони ціною своїх життів дозволяють нам спати спокійно. Вся

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар