Унікальна футбольна подія: завтра у рамках UEFA Champions Festival візьмуть участь парафутболісти - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

Унікальна футбольна подія: завтра у рамках UEFA Champions Festival візьмуть участь парафутболісти

 

 


Завтра, 24 травня, починаючи з 15:30, у фан-зоні Ліги Чемпіонів, що на Хрещатику, гравці національної паралімпійської збірної команди України з паралімпійського футболу візьмуть участь в UEFA Champions Festival Kiev та покажуть майстер-клас молодіжній паралімпійській команді Київщини. Запрошуємо усіх на цей унікальний майстер-клас: для всіх – вхід вільний.

   Імениті гравці національної паралімпійської збірної команди з футболу:

·         Лень Олег,

·         Кулинич Богдан,

·         Романчук Віталій

·         Трушев Віталій

·         Зінов'єв Євген.

 

   Нагадаємо, що національна паралімпійська футбольна команда - чотириразовий чемпіон світу  - 1998, 2001, 2003 та 2017 років, бронзовий призер світу 2007 року, срібний призер світу 2015 року, багаторазовий чемпіон Європи  -1999, 2002, 2006, 2011 років, дворазовий срібний призер Паралімпійських ігор: у 2000 р. в Сіднеї та у 2012 в Лондоні, триразовий  чемпіон Паралімпіади - в Афінах-2004, в Пекіні  - 2008 року та в Ріо  - 2016 року. Крім того, з 2003 року - збірна України по праву займає перше місце у світовому рейтингу.

 

Гравці молодіжної футбольної паралімпійської команди Київщини:

·         Трібє Антон

·         Гусєв Гліб

·         Давтян Юрій

·         Дембік Богдан

·         Княжницький Денис

·         Карауш Євгеній

·         Ільєнко Олексій

·         Чехівський Вадим

 

   Цікаво, що наймолодшому спортсмену "молодіжки" - 14 років.

 

   UEFA Champions Festival Kiev  офіційно розпочнеться власне завтра, 24 травня, з 10 :40 ранку, як вказує офіціна веб-сторінка UEFA. Події, пов'язані з парафутболом розпочнуться о 15:30, власне майстер-клас - о 16:00.

 

   Запрошуємо усіх у фан-зону на Хрещатику, аби стати свідком цікавої футбольної події, організаторами якої стали Міжнародна федерація з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу (International Federation of CP Football), Національний комітет спорту інвалідів України та Укрцентр з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю "Інваспорт".

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар