Привітання Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, голови НАІУ Валерія Сушкевича учасникам та організаторам Першого Всеукраїнського конкурсу серед чоловіків «Мужність без обмеже - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

Привітання Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, голови НАІУ Валерія Сушкевича учасникам та організаторам Першого Всеукраїнського конкурсу серед чоловіків «Мужність без обмеже

 

 


Шановні учасники, організатори та гості!

Від імені Національної Асамблеї людей з інвалідністю України вітаю ВАС із проведенням Першого Всеукраїнського конкурсу серед чоловіків «Мужність без обмежень».

Невід’ємною частиною нашого життя є випробування. Але завдяки ним ми відкриваємо в собі нові горизонти, нові можливості, новий потенціал, який навряд чи відкрився б у звичайних життєвих обставинах. Вміння ефективно використати цей потенціал під силу далеко не всім. Але це не про наших учасників...

Переконаний, що цей конкурс стане знаменною подією і ми будемо свідками необмеженої мужності, сили духу і волі, чесної боротьби учасників на шляху до перемоги.

Бажаю всім учасникам продемонструвати свої спортивні та творчі здібності, показати вміння та навички, розкрити свій потенціал.

Зичу всім успіхів, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, максимальної концентрації, блискучої витримки.

Шановні гості і вболівальники, не обмежуйте свої емоції та оплески. Ці молоді хлопці - фіналісти конкурсу, і вони вже переможці і безперечно  заслуговують на вашу підтримку.

Здоров’я, наснаги, оптимізму і яскравих перемог!

Із шаною, повагою та найщирішими побажаннями, 

Уповноважений Президента України  з прав людей з інвалідністю,

Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України  Валерій Сушкевич  

Асамблеї людей з інвалідністю України Валерій Сушкевич

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар