З   14 по 27 червня   2018 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ відбувся п’ятнадцятий табір «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ».

 

 


З 14 по 27 червня 2018 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ відбувся п’ятнадцятий табір активної реабілітації воїнів, які отримали важкі поранення внаслідок участі в АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ».

   Захід відбувається в рамках Міжнародного проекту «Програма активної реабілітації «Повернення до життя» для травмованих, діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що реалізують Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Національний комітет спорту інвалідів України, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України.

   Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів.

   Група складалась з 8 бійців, які під час бойових дій на сході України отримали травми та поранення. Однією із учасниць табору була молода дівчина, яка внаслідок травм вимушена пересуватися на кріслі колісному.

   До програми табору входили такі дисципліни:

-         Тренування в тренажерній залі

-         Психофізичне тренування

-         Походи по мальовничим Карпатським горам

-         Аеробіка

-         Для тих учасників, які пересуваються на кріслі колісному були проведені тренування освоєння техніки володіння коляскою активного типу

-         Індивідуальні заняття з психологом

-         Стрільба з лука

отримання навичок в спортивних дисциплінах

  • Боче

  • Настільний теніс
  • Крокет
  • Новус

-         Вечірні заходи

-         Майстер –класи

-         З метою відновлення сил, після тренувальних днів, учасники табору відвідували сауну та масажі

   В ході проведення табору важливого значення мають інтеграційні процеси, які спрямовані на повернення бійців АТО в мирне, цивільне життя. З цією метою всі тренування та вечірні заходи проводилися спільно з учасниками фізкультурно - спортивних таборів, що в цей же час проходили на базі Західного реабілітаційно – спортивного центру НКСІУ.

   Під час табору панувала дружня, насичена спортивним духом атмосфера

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар