У кожного з нас є своя неповторна історія: історія життя, історія кохання. - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

У кожного з нас є своя неповторна історія: історія життя, історія кохання.

 

 


Усі історії складаються з подій. Події живуть усюди, і Західний реабілітаційно - спортивний центр не виключення.

   Щомісяця наш центр приймає безліч нових гостей для того, щоб подарувати їм майбутнє, надію, щастя…

   Одного разу до нас у спортивно-фізкультурний табір завітали Короп Оксана з Миколаївської області та Ковальчук Віктор з Хмельницької області.

   Зустрівшись поглядами у холі нашого центру що Оксана, що Віктор подумки сказали: «це - моє!». Довгий час не зізнавалися у симпатії один до одного. Кожного дня у них знаходилось багато спільних тем, вечірні зустрічі об’єднували їх. Залишалося два дні до закінчення заїзду, тільки тоді на дискотеці Віктор запросив Оксану на повільний танець і першим зізнався у своїх почуттях, поцілувавши її.

   Наступного дня Віктор повинен був їхати із центру додому, Оксана, стоячи зі сльозами на очах, проводжала його. Віктор міцно обійняв дівчину і пообіцяв, що їхня зустріч не остання. Адже він запланував приїхати до домівки коханої через місяць.

   Щоденні дзвінки, довгі розмови, та Оксана мала сумніви щодо приїзду своєї половинки. Проте, Віктор стримав своє слово, і вже за два місяці стояв на порозі будинку Оксани. Це призвело її в стан шоку.

   Цілий місяць закохані гуляли по Миколаєву, згодом вирішили відвідати рідне місто Віктора, Кам’янець – Подільський. Закохавшись в це місто, двоє вже не самотніх сердець вирішили влаштувати місце свого життя серед старовинних, історичних будівель та замків.

   Переїхали до Кам’янець-Подільського вони у 2016 році, після того, як Віктор зробив пропозицію руки і серця Оксаночці. Доленосну пропозицію, яка змінила життя дівчини назавжди, Віктор зробив у день народження Оксани - 9 жовтня: рано-вранці герой щасливої і романтичної історії зайшов у кімнату з квітами, встав на одне коліно, простягнув у руках невеличку коробочку, в якій була обручка, Оксана сказала: «Так!».

 

   17 квітня наступного року сталося диво - вони дізналися, що під серцем Оксаночки зародилося життя – маленьке зернятко їх кохання.

   Радість переповнювала їх, бо окрім вагітності, вони готувалися до весілля та вінчання, яке відбулося 24 червня 2017 року.

   11 грудня 2017 року з’явилася донечка Катеринка, яка стала їхнім найбільшим скарбом у житті.

  Спочатку їх було двоє - він та вона, потім вони знайшли один одного, і спільне життя їх стало вдвічі щасливіше, вдвічі яскравіше. Одне ЖИТТЯ на двох!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар