Паралімпійці-дзюдоїсти стали другими на чемпіонаті світу

Досить успішно виступила на чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору, що проходив у м. Одівелас (Португалія), 12 листопада – 19 листопада 2018 року, національна паралімпійська збірна команда з дзюдо, виборовши 2 місце з результатом: 2 золоті та дві срібні нагороди.

У змаганнях  взяли  участь  спортсмени з інвалідністю  42  країн, національну команду представило 8 спортсменів.

Найкраще від команди України виступив Назаренко Олександр, у доробку котрого 1 золота та 1 срібна нагороди, а також Черняк Інна, котра завоювала золоту медаль.

Особисті результати  спортсменів

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

Прізвище, ініціали тренера

1.

Галінська Юлія

Рівненська

в/к до 48 кг

особисте –  7 місце

Романкевич М.Я.

2.

Гусєва Ірина

Рівненська

в/к до 63 кг

особисте -2 місце

Романкевич М.Я.

3.

Гарник Анастасія

Рівненська

в/к до 63 кг

програла в першому турі

Романкевич М.Я. Іваницький І.І.

4.

Логацька Людмила

Рівненська

в/к до 52 кг

програла в першому турі

Романкевич М.Я.

5.

Косінов Олександр

Рівненська

в/к до 81 кг

особисте – 5 місце

командне – 2 місце

Романкевич М.Я.

6.

Котенко Сергій

Рівненська

в/к до 73 кг

програв в першому турі

командне – 2 місце

Романкевич М.Я.

7.

Соловей Дмитро

м. Київ

в/к до 73 кг

особисте – 7 місце

командне – 2 місце

Балаян К.А.

8.

Омельчук Нікіта

Рівненська

в/к до 60 кг

програла в першому турі

Романкевич М.Я.

9.

Назаренко Олександр

Рівненська

в/к до 90 кг

особисте – 1 місце

командне – 2 місце

Романкевич М.Я.

10.

Помінов Олександр

Рівненська

в/к до 90 кг

програв у другому турі

командне – 2 місце

Романкевич М.Я.

11.

Хорава Давид

Рівненська

в/к до 66 кг

особисте – 5 місце

командне – 2 місце

Романкевич М.Я.

12.

Черняк Інна

Запорізька

в/к до 57 кг

1 місце

Вертинський К.В.

Бондарчук А.В.

13.

Шаблій Олександр

Рівненська

в/к до 66 кг

програв в першому турі

командне – 2 місце

Романкевич М.Я.

Країни, які  посіли  з  1-10 командні  місця  у змаганнях (без командних змагань)

Зайняті командні місця

Назва країни

Кількість місць

Кількість очок

Примітка

I

II

III

IV

V

VI

1.

Корея

3

3

1

2.

Україна

2

1

0

3.

Азербайджан

1

2

3

4.

Узбекистан

1

1

4

5.

Китай

1

0

2

6.

Бразилія

1

0

1

7.

Грузія

1

0

1

8.

Іран

1

0

1

9.

Туреччина

1

0

0

10.

Казахстан

1

0

0

 

Вітаємо спортсменів та тренерів команди та бажаємо нових яскравих перемог на шляху до Токіо-2020.

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

 

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *