Вітання легкоатлетам-дефлімпійцям з блискучою перемогою на чемпіонаті світу!

Перший чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщені серед спортсменів з ураженням слуху залишився в історії…Збірна України блискуче завершила цей чемпіонат! Фахівці розуміють-перше місце з бігу на 60м.у нашого Миколи Носенка з результатом 6,77″ -викликає повагу і серед здорових спортсменів! Його підтримав Олександр Дмітрієнко- друге місце, 6,94″…! Третю нагороду виборола Юлія Шаповал з бігу на 60м.-7,80″…У Насті Сідоренко також третя медаль ,на цей раз з бігу на 3000м., а подруга по команді Юлія Байрамова була на 3000м.другою! Закінчували змагання естафети! Дівчата, у складі Ю.Шаповал, С.Куприч, В.Кочмарик,К.Кіняйкіної у запеклій боротьбі вибороли срібні нагороди! І останній вид програми-чоловіча естафета…хлопці ,у складі Д.Руденка,С.Компанійця, О.Дмітрієнка, С.Драча впевнено перемогли і принесли нашій команді останню золоту медаль! Вітаю переможців і призерів та їх тренерів з чудовим виступом! Бажаємо подальших успіхів у спорті! Спортсмени і тренери дуже вдячні усім небайдужим Українцям,які підтримували нас під час змагань!ця підтримка допомагла нам з гідністю нести прапор України у далекому Таллінні!!! (На фото приз найкращої спортсменки чемпіонату, який вручили Юлії Шаповал)

Для перегляду фото в повному розмірі натисніть на нього.