Останнє його завоювання – золото на чемпіонаті світу з плавання у Лондоні 2019. Олексій був найшвидшим на 100 метрах брасом – дистанції, на якій вже багато років поспіль його ніхто не обходив.

У студії #BroadcastMediaCenter з ведучою Світланою Трифоновою спілкувались про улюблені дистанції спортсмена, найсильнішого суперника та плани на Токіо-2020. Олексій поділився своїми думками щодо національної паралімпійської збірної команди з плавання: “Нас реально бояться, ми стали більш впевнені у собі. Коли приїжджає автобус збірної України і звідти виходять атлети, в очах інших спортсменів читається “мандраж”. І коли ти виходиш на п’єдестал, це додає впевненості, ти розумієш, що за тобою сильна потужна команда, а ти – частинка цього процесу”.

Спортсмен розповів і про своє нове захоплення: вже декілька років поспіль він навчає плаванню дітей та дорослих з порушеннями зору і мріє стати професіональним тренером. І ми впевнені, що колись ім’я відомого спортсмена Олексія Федини буде асоціюватись і з його тренерськими досягненнями, адже в національної паралімпійської збірної команди України слова «неможливо» не існує.