Пане Президенте, Володимир Зеленський, стало відоме ім’я того, про кого Ви вчора на марафоні запитували Helen Akopyan!

Під час марафону, коли Президент України спитав мене, хто і як посмів принижувати перемоги українських паралімпійців, я не хотіла перевантажувати шановного Володимира Олександровича негативом щодо прізвища депутата від «Слуги народу», який дозволив собі принизити українських спортсменів з інвалідністю і декларувати меншовартість українських паралімпійців. Але коли сьогодні депутат Георгій Мазурашу дозволив собі у фейсбуці «наїжджати» на Президента України стосовно свідомої і цивілізованої підтримки наших спортсменів паралімпійського та дефлімпійського руху, я вирішила написати те, про що промовчала під час прес-марафону.
По-перше, цей депутат допускає цинічну маніпуляцію діаграмами, в яких немає ні цифр, ні пропорцій.
А по-друге, я стверджую, що якщо забрати у паралімпійців кошти, то від цього досягнень українського спорту не прибуде. А щоб це було зрозуміло в цифрах і пропорціях, то я наведу правдиві діаграми з цифрами (джерело – Міністерство культури, молоді і спорту). Подивіться уважно: обсяг витрат в проекті бюджету-2020 на паралімпійську підготовку менший, ніж обсяг призових для олімпійців. При цьому обсяг призових для українських паралімпійців в наступному році значний за обсягом, але менший, ніж вся олімпійська підготовка.
Я вболівала і вболіваю за наших олімпійців, я тренувалась і дружила з Яною Клочковою, ми разом перемагали на славу України. Варто подумати про ефективність використання коштів у спорті. У системі паралімпійського і дефлімпійського спорту, Національного комітету спорту інвалідів України і Інваспорту вона ефективна і результативна!!! І саме тому від імені українських спортсменів з інвалідністю я просила Президента України підтримки. Дякую, пане Президенте!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.