Досить успішно виступила на чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору, що проходив у м. Одівелас (Португалія), 12 листопада – 19 листопада 2018 року, національна паралімпійська збірна команда з дзюдо, виборовши 2 місце з результатом: 2 золоті та дві срібні нагороди.
У змаганнях взяли участь спортсмени з інвалідністю 42 країн, національну команду представило 8 спортсменів.
Найкраще від команди України виступив Назаренко Олександр, у доробку котрого 1 золота та 1 срібна нагороди, а також Черняк Інна, котра завоювала золоту медаль.
Особисті результати спортсменів
№ п/п
|
Прізвище, ім`я спортсмена
|
Область
|
Номер програми
|
Зайняте місце
|
Прізвище, ініціали тренера
|
1.
|
Галінська Юлія |
Рівненська
|
в/к до 48 кг
|
особисте – 7 місце
|
Романкевич М.Я. |
2.
|
Гусєва Ірина |
Рівненська
|
в/к до 63 кг
|
особисте -2 місце
|
Романкевич М.Я. |
3.
|
Гарник Анастасія |
Рівненська
|
в/к до 63 кг
|
програла в першому турі
|
Романкевич М.Я. Іваницький І.І. |
4.
|
Логацька Людмила |
Рівненська
|
в/к до 52 кг
|
програла в першому турі
|
Романкевич М.Я. |
5.
|
Косінов Олександр |
Рівненська
|
в/к до 81 кг
|
особисте – 5 місце
командне – 2 місце
|
Романкевич М.Я. |
6.
|
Котенко Сергій |
Рівненська
|
в/к до 73 кг
|
програв в першому турі
командне – 2 місце
|
Романкевич М.Я. |
7.
|
Соловей Дмитро |
м. Київ
|
в/к до 73 кг
|
особисте – 7 місце
командне – 2 місце
|
Балаян К.А. |
8.
|
Омельчук Нікіта |
Рівненська
|
в/к до 60 кг
|
програла в першому турі
|
Романкевич М.Я. |
9.
|
Назаренко Олександр |
Рівненська
|
в/к до 90 кг
|
особисте – 1 місце
командне – 2 місце
|
Романкевич М.Я. |
10.
|
Помінов Олександр |
Рівненська
|
в/к до 90 кг
|
програв у другому турі
командне – 2 місце
|
Романкевич М.Я. |
11.
|
Хорава Давид |
Рівненська
|
в/к до 66 кг
|
особисте – 5 місце
командне – 2 місце
|
Романкевич М.Я. |
12.
|
Черняк Інна |
Запорізька
|
в/к до 57 кг
|
1 місце
|
Вертинський К.В.
Бондарчук А.В. |
13.
|
Шаблій Олександр |
Рівненська
|
в/к до 66 кг
|
програв в першому турі
командне – 2 місце
|
Романкевич М.Я. |
Країни, які посіли з 1-10 командні місця у змаганнях (без командних змагань)
Зайняті командні місця
|
Назва країни
|
Кількість місць
|
Кількість очок
|
Примітка
|
I
|
II
|
III
|
IV
|
V
|
VI
|
1.
|
Корея
|
3
|
3
|
1
|
|
|
|
|
|
2.
|
Україна
|
2
|
1
|
0
|
|
|
|
|
|
3.
|
Азербайджан
|
1
|
2
|
3
|
|
|
|
|
|
4.
|
Узбекистан
|
1
|
1
|
4
|
|
|
|
|
|
5.
|
Китай
|
1
|
0
|
2
|
|
|
|
|
|
6.
|
Бразилія
|
1
|
0
|
1
|
|
|
|
|
|
7.
|
Грузія
|
1
|
0
|
1
|
|
|
|
|
|
8.
|
Іран
|
1
|
0
|
1
|
|
|
|
|
|
9.
|
Туреччина
|
1
|
0
|
0
|
|
|
|
|
|
10.
|
Казахстан
|
1
|
0
|
0
|
|
|
|
|
|
Вітаємо спортсменів та тренерів команди та бажаємо нових яскравих перемог на шляху до Токіо-2020.
Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України |