Підведення підсумків програми НАТО «Повернення до життя»

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбулось підведення підсумків програми реабілітації НАТО «Повернення до життя».

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2016 р. № 49 було затверджено Імплементаційну угоду між Урядом України та Організацією НАТО з підтримки та постачання, якою передбачено співпрацю у сфері медичної реабілітації.

У рамках цієї угоди з липня 2016 року Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» та Офіс Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України започатковано проведення Програми активної реабілітації «Повернення до життя».

Програма мала за мету здійснення реабілітації діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки та оборони України, які постраждали внаслідок антитерористичної операції на сході України, та повернення їх до активного життя у суспільстві. Вона була розрахована на два роки, протягом якої заплановано проведення 17 таборів з активної реабілітації (один табір тривав 12 днів по 10 учасників в кожному), що працювали за принципом – рівний-рівному, де тренерами та інструкторами були люди з інвалідністю і в тім числі, воїни АТО, які брали участь в перших таборах програми.

У рамках програми за два роки майже 200 бійців пройшли курс реабілітації в Західному центрі.

 

У заході з нагоди підведення підсумків програми взяли участь: Ростислав Замлинський, перший заступник Голови Львської обласної державної адміністрації; Віктор Іванкевич, Державний секретар Міністерства соціальної політики; Олег Немчінов, Державний секретар Міністерства молоді та спорту; Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю, Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю; Джон Босманс, менеджер програм співробітництва та загальних послуг NSPA; Наталя Мельниченко, керівник проекту трастового фонду НАТО; Василь Литвинчук, керівник офісу в Україні, NSPA, а також воїни АТО з інвалідністю – учасники програми «Back to life».

З 21 вересня по 2 жовтня 2018 року триває заключний сімнадцятий табір активної реабілітації за участі 11 бійців, які брали участь в антитерористичній операції.

У рамках заходу пройшло відкрите тренування та квест-тур.

Джерело: Міністерство молоді та спорту України

 

-->

 

 

 

Відео: InvaMEDIA

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.