Публікація, варта нашої уваги!

Підленько і мерзотно проти мене останнім часом організовуються брудні «наїзди»: в соціальних мережах, на рівні депутатського корпусу і, навіть, мене попередили, що щось буде і на ТБ…

Скажу про це дві речі:
– подумайте або знайдіть в собі залишки совісті, навіть, якщо вам за це платять!..
– і краще подумайте сьогодні про своє здоров’я.

Актуальніше СЬОГОДНІ для всіх – ЗДОРОВ’Я!
У зв’язку з цим напишу те, про що, може, чули, але не звернули увагу.
Я особисто і все моє життя певним чином – результат ПАНДЕМІЇ поліомієліту, під яку я попав у 1957 році. Ця хвороба охопила понад 60 років тому весь світ: від Америки, в якій президент Рузвельт був паралізований і все життя провів на візку; до Радянського Союзу, який з метою пропаганди комуністичних ідей в період пандемії провів Всесвітній фестиваль молоді та студентів (у Москві та Києві).

У Києві тоді захворіла кожна десята дитинка! Це було жахливо, коли страшна недуга косила десятками тисяч наших діток!

Саме тому я, як людина, яка дитиною попала під ту пандемію, сьогодні ПРОШУ ВСІХ – усвідомте надзвичайну критичність загрози сучасної пандемії, яка вже реальна!
В цій ситуації категорично не повинно бути паніки, яка деморалізує та знищує свідоме і розумне ставлення до небезпеки.

Після комунікацій і неодноразового отримання інформації від фахівців-інфекціоністів та епідеміологів вирішив дати МОЇ поради, якими я керуюсь і орієнтую всіх моїх співробітників і колег:

1. вірус живе на твердій поверхні (стіл, двері, поручні в транспорті, кнопки ліфта і т.п.) – 9 днів;
2. банально: часто, ну дуже часто, мити руки з милом і обробляти поверхню рук спреєм, який містить спирт або хлор. Робити все це після будь-яких тактильних контактів на вулиці, в офісі, громадському транспорті і, навіть, дома. Користуйтесь цими антисептичними спреями, яких, зараз, на жаль, мало в продажу, але їх можна зробити зі спирту та гліцерину як варіанти знезараження;
3. необхідна санітарна обробка дезінфекційними засобами, які містять хлор, спирт, для будь-яких поверхонь в офісі, дома, в автомобілі… Кажуть, все розкупили – ну, по перше, – не все і час від часу з’являється в продажу. А по друге, зверніть увагу на хлормісткі засоби, такі як: «Доместос» та «Утьонок», які можна пристосувати до сьогоднішніх реалій. Значима порада для людей на візках: перед входом у квартиру протріть колеса зазначеними вище антисептичними засобами. Це дуже важливо!!!…
4. дуже важливе і часто чомусь контраверсійне питання – маски на обличчя! МОЄ АБСОЛЮТНЕ ПЕРЕКОНАННЯ: маски потрібно одягати ЗАВЖДИ в громадських місцях, у транспорті (метро, автобусах, тролейбусах, трамваях), магазинах, аптеках (не розумію, чому в аптеках фармацевти без масок!), на ринках, в лікарнях та інших публічних місцях.
Не буду це доказувати – це думка професіоналів від медицини. Хоча знаю, що дехто з медиків робить різні трактування необхідності маски.
Знаючи про дефіцит масок в аптеках, пропоную, знову ж таки – за порадою фахівців, пошити з марлі у 8 прошарків 2 маски, які по черзі кожного дня або тримати 10 хв у крутому кип’ятку, або пропрасовувати їх гарячою праскою.
5. Шановні колеги, однодумці, ті, хто мене чує: збережіть своїх батьків, бабусь, дідусів, які мають вік «за 60»!
Їх вразливість доведена сьогодні практикою пандемії у світі. НЕ ВИПУСКАЙТЕ їх з дому наступні 3 тижні, а, може, й місяць; допоможіть людям поважного віку, родичам, сусідам щодо відвідин крамниць і аптек. Ми – в боргу перед ними!
Я також звертаюсь до самих українських громадян поважного віку – знайдіть всі можливості побути у ці критичні дні дома!
6. Діти: карантин в школі, але вони «рвуться» погуляти в компанії друзів, в тому числі, в публічних місцях. Важка проблема – їхнє таке специфічне дозвілля. Шукайте разом з ними, чим можна їх зайняти без публічності комунікацій. Це досить індивідуально, але необхідно приділити цьому увагу, бо в іншому випадку діти потенційно можуть принести в вашу домівку вірус, враховуючи вищенаведене.

P.S. Ми часто обґрунтовано критикуємо і, навіть, обурюємось українською владою. Я сам бачу багато проблемних чинників в діях інституцій влади, у тому числі – МОЗУ. Але абсолютно впевнений, що сьогодні величезний ресурс ефективної боротьби з коронавірусом, з пандемією, Є У ВСІХ НАС, у суспільства. Прошу – робіть кожен те, що збереже вас, наш український загал, нашу країну!

Бажаю всім здоров’я, оптимізму і кохання!

 

Інформація взята з сайту National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee 

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.