Сьогодні – 400 днів до Дефлімпіади-2021!

Сьогодні, 28 березня – рівно 400 днів до  XXIV літніх Дефлімпійських ігор 2021 року, які у лютому 2021 року було перенесено на травень 2022 року.  У лютому 2021 року Оргкомітетом Ігор було повідомлено, що у зв’язку з панемією коронавірусу Ігри пройдуть не у грудні 2021 року, як планувалось раніше, а з 1 по 15 травня 2022 року. Місце проведення, як і планувалось,  – м.Кашіас-ду-Сул, Бразилія.

Національною дефлімпійською збірною командою України заплановано на XXIV літніх Дефлімпійських іграх взяти участь у 18 видах спорту (бадмінтон, баскетбол (чоловіки/ жінки), боротьба вільна та греко-римська, боулінг, велосипедний спорт, волейбол (чоловіки/ жінки), гольф, дзюдо, карате, стрільба кульова, легка атлетика, плавання, пляжний волейбол (чоловіки/ жінки), спортивне орієнтування, теніс настільний, тхеквондо, футбол (чоловіки) з 21 видів спорту, представлених на Іграх (до речі, у XXIІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року українські спортсмени брали участь у 16 видах спорту).  Зазначимо, що на XXIV літніх Дефлімпійських іграх в Бразилії дебютуватимуть два види спорту – гольф та велосипедний спорт.

Формування команд та підготовка спортсменів здійснюється відповідно до критеріїв відбору спортсменів-кандидатів до дефлімпійської збірної команди України, які затверджені рішення виконкому Спортивної федерації глухих України за погодженням з Українським центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та Національним комітетом спорту інвалідів України.

Орієнтовний склад делегації на участь національної дефлімпійської збірної команди України у XXIV літніх Дефлімпійських іграх становитиме:  256 спортсменів з порушеннями слуху, а також тренери, лікарі, масажисти, члени штабу. 

Наразі національна дефлімпійська збірна проводить усі можливі етапи підготовки до Дефлімпіади-2021 та посилено готується, аби гідно представити Україну на цих Іграх! 

#Deaflympic #DeaflympicTeamUkraine #Дефлімпіада2021 #BestTeam  #ВІдСамсунуДоКашіасДуСулу

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.