Спортсменки паралімпійської та дефлімпійської збірних України отримають підтримку клініки ISIDA

Фахівці клініки ISIDA приділяють величезну увагу популяризації дбайливого ставлення до здоров’я жінки. Для дівчат-паралімпійок і дефлімпійок питання жіночого та репродуктивного здоров’я особливо важливі, тому клініка ISIDA ухвалила рішення про надання спортсменкам, які входять до складу паралімпійських та дефлімпійських збірних команд України, широкого спектру гінекологічних і репродуктивних медичних послуг на безоплатній основі.
 
 
Спортсменки зможуть отримувати в нашій клініці медичне обслуговування в рамках репродуктивних програм, гінекологічного супроводу, планування вагітності, спостереження вагітності та пологів.
 
Спортсменки з інвалідністю, які представляють Україну на міжнародній арені, роблять величезну за своєю важливістю справу для всієї нашої країни. І рішення клініки про надання їм медичної допомоги у сфері гінекології та репродуктології – це вдячність і жест величезної поваги до їхньої праці з боку всього колективу клініки.
 
Для довідок по програмі телефонуйте : 0800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 або залишайте запит на сайті клініки: https://isida.ua
 
Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.