Спортивне життя країни не зупиняється!

Уряд ухвалив рішення щодо запровадження карантину «вихідного дня». Починаючі з цієї суботи (14 листопада) на вихідних забороняється наступне:
– Приймання відвідувачів закладами громадського харчування;
– Роботу ТРЦ та закладів розважальної діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами тощо;
– Діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів, окрім роботи, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки;
– Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.
Але! Заходи, що включені до єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів будуть проходити!
Звичайно, при дотриманні всіх санітарних  і протиепідемічних умов та без глядачів. Учасники таких заходів здійснюватимуть обов’язковий щоденний контроль стану здоров’я.
Зауважимо, що задля збереження такої можливості Міністерство молоді та спорту взяло на себе відповідальність контролювати дотримання організаторами заходів вищевказаних норм. І ми будемо це робити!
Щодо масового спорту в будні дні: обмеження одночасного заповнення закладів лишилися не дуже жорсткими – не більше однієї особи на 20 кв м. Це дозволить людям продовжувати вести здоровий спосіб життя, а суб’єктам сфери підтримувати свою господарську діяльність.
Карантин вихідного дня, звісно, несе певні незручності, але вихід є – рухова активність на свіжому повітрі! Зовсім безкоштовно та з користю для свого здоров’я.
Зміцнюйте свій імунітет та піклуйтесь про себе і близьких. Всім 36,6 

Джерело: Міністерство молоді та спорту України

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.