Символи української незалежності: національна дефлімпійська збірна команда України літо

За 29 років української незалежності українські спортсмени з інвалідністю досягли неймовірно високих результатів, ставши одними із лідерів світового паралімпійського та дефлімпійського рухів і справжніми символами української незалежності.

У всіх, без виключення, видах спорту українські спортсмени з інвалідністю долають нові рубежі. Кожен їхній виступ щоразу дивує світ неймовірними перемогами, які гордо прославляють на високих паралімпійських та дефлімпійських п’єдесталах ім’я нашої держави.

Через «не можу» вони долають усі бар’єри і вірять у те, що здобудуть можливість бути рівними в українському суспільстві. І наперекір долі, незважаючи на труднощі – перемагають з Україною та заради України!

Слава Україні! З Днем нашого Прапора та Незалежності!

#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #УкраїнськіПаралімпійці #ПаралімпійськаЗбірна #Deaflympic #DeaflympicTeamUkraine #ДефлімпійськаЗбірна #УкраїнськіДефлімпійці #ДефлімпійськийСпорт #NationalSportsCommitteeForTheDisabledOfUkraine #BroadcastMediaCenter #BestTeam #Паралімпіада2020 #Дефлімпіада2021 #Паралімпіада2022

Дивіться наш мотиваційний серіал та перемагайте разом із нами!

 

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.