“Так, я можу!”

Нещодавно я стала лауреатом спільного проекту Parimatch Foundation разом з National Sports Committee for the Disabled of Ukraine “ТАК, Я МОЖУ”,який підтримує талановитих юних спортсменів.І ось сьогодні,я отримала першу стипендію!!!Щиро вдячна всім ,хто причетний до створення цієї програми,особливо Валерій Сушкевич за Ваше сприяння розвитку паралімпійського спорту!
Впевнена,що кожен з 15 стипендиантів має подякувати людям,які допомогли нам досягти певних успіхів на шляху до тих результатів,які ми на сьогодні маємо і до яких прагнемо.

-->


Я хочу подякувати своєму тренеру Eduard Petrov за те,що він щоденно вкладає в мене частинку себе,передає свої знання та досвід! Дякую Вам за терпіння та за те,що прагнете виховати з мене не просто талановиту та сильну спортсменку,а й сильну особистість!
Дякую своїм батькам,які в усьому мене підтримують та допомагають рухатись вперед до нових перемог та досягнень ,та до здійснення моєї мрії!
Дякую всім своїм близьким,вчителям,одноклубникам по ZCM та всім людям,які вболівають за мене та протягують руку допомоги на шляху до підкорення нових вершин!
Ваша підтримка придає мені сил та впевненності в собі ! Вірю,що маючи за плечима таку групу підтримки я впевненно можу сказати : “YES,I CAN!”–“YES,WE CAN!”

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.