Талановиті у спорті юні спортсмени з інвалідністю отримали стипендії Parimatch Foundation Ukraine

Parimatch Foundation Ukraine та Національний комітет спорту інвалідів України в рамках програми «Так, я можу» нещодавно вже втретє вручили стипендії талановитим у спорті дітям з інвалідністю, які професійно займаються спортом та ставлять за мету участь у професійних змаганнях, у тім числі – високого міжнародного рівня. І цьогоріч – рекордна кількість юних спортсменів, які отримали стипендії – 30 – з 12 регіонів України (Полтавська, Закарпатська, Запорізька, Херсонська, Луганська, Івано-Франківська, Харківська, Рівненська, Донецька, Черкаська, Київська обл. та м.Київ)!

Вік юних стипендіатів – від 11 до 17 років. Крім того, 20 дітей – з ураженнями опорно-рухового апарату, 6 – з порушеннями зору, 3 – з порушеннями слуху, 1 – з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Талановиті у спорті діти з інвалідністю представляють наступні види спорту: голбол, легка атлетика, лижні перегони і біатлон, плавання, спортивне орієнтування, теніс настільний.

Діти отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 5000 грн впродовж усього періоду 2021-2022 рр.

У події взяли участь заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, директор представництва міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation в Україні Вадим Місюра, чемпіон, срібний та бронзовий призер XVI літніх Паралімпійських ігор Токіо-2020 з плавання Денис Остапченко, срібний та бронзовий призер літніх Паралімпійських ігор з плавання 2016-2020 років Ілля Яременко, чемпіонка XVI літніх Паралімпійських ігор Токіо -2020 бронзова призерка Паралімпіади-2016 з тенісу настільного Марина Литовченко, чотириразова чемпіонка літніх Паралімпійських ігор 2008-2020 років з легкої атлетики Оксана Зубковська, які надихнули юних спортсменів-стипендіатів на майбутні перемоги, і які щодня відтепер можуть сказати собі: “Так, я можу!”.

Нагадаємо,що співпраця Національного паралімпійського комітету України/Національного комітету спорту людей з інвалідністю України та Parimatch Foundation Ukraine в рамках програми «Так, я можу» розпочалась у 2019 році, тоді перші 15 спортсменів з інвалідністю отримали перші стипендії фундації, у 2020 році – стипендіатів стало 20, а цьогоріч – 30. Разом всі скажемо – так, ми можемо, бо попереду нас чекають великі перемоги у спорті та житті!

 

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.